TANIEJ❗

Niższe ceny biletów tylko do 5.10! 💰  

5 pomysłów na prezent dla fana klasyków

Podziel się

Gadżety motoryzacyjne, bilety na targi albo magazyn samochodowy - niebanalne pomysły na prezent dla fanów motoryzacji!

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Poza przygotowywaniem świątecznych potraw, często głowimy się jakie prezenty kupić najbliższym. Jeśli w rodzinie lub wśród przyjaciół masz miłośników motoryzacji - mamy dla Ciebie kilka pomysłów czym możesz ich obdarować! 

1. Książka lub magazyn motoryzacyjny

Istnieje wiele ciekawych książek związanych z zabytkowymi pojazdami, niebanalnymi historiami z klasykami w roli głównej, a także poradniki dotyczące naprawy i konserwacji pojazdów.

Inną opcją może być magazyn motoryzacyjny - pojedynczy lub od razu całoroczna prenumerata. Z pewnością każdy fan motoryzacji ucieszy się, jeśli pod choinką znajdzie Magazyn Automobilista lub Classicauto. 

 

Magazyn Classicauto

 

2. Zestaw narzędzi do konserwacji klasyka

Miłośnik klasycznej motoryzacji z pewnością będzie zadowolony z profesjonalnego zestawu narzędzi, które ułatwią mu konserwację i naprawę jego ukochanego pojazdu. Co może się tam znaleźć?

    • Narzędzia specjalistyczne, takie jak klucze do filtrów oleju lub specjalne szczypce do wymiany uszczelek. 
    • Zestaw do czyszczenia tapicerki lub lakieru.
    • Ochronne rękawice, okulary, przydatne przy pracy w garażu.

Jest to jednak opcja prezentowa wyłącznie dla posiadaczy własnego zabytkowego pojazdu.

3. Gadżety związane z klasyczną motoryzacją. 

Miłośnik starej branży samochodowej i motocyklowej na pewno ucieszy się z gadżetów związanych z jego pasją. Mogą to być kubki, breloczki, smycze, torby, koszulki lub plakaty z motywami samochodów lub motocykli z przeszłości. Internet wypełniony jest przedmiotami z niebanalnymi, często zabawnymi nadrukami. Warto coś wyszperać!

Auto Nostalgia Warszawa

 

4. Wycieczka do muzeum motoryzacji

W Polsce działa wiele muzeów pojazdów, w których można zobaczyć zarówno klasyczne samochody, jak i najnowsze modele. Zorganizowanie wycieczki do jednego z nich z pewnością ucieszy i starszych i młodszych fanów pojazdów z duszą. 

5. Bilet na targi motoryzacyjne

Nie sposób nie wspomnieć o wizycie na targach! W Polsce królują dwie imprezy poświęcone klasycznej motoryzacji - wiosną Auto Nostalgia w Warszawie i jesienią Retro Motor Show w Poznaniu. Wizyta na którymś z tych wydarzeń z pewnością na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Prezent idealny dla kolekcjonerów pojazdów i wspomnień.

 

Bilety Auto Nostalgia

 

Auto Nostalgia
Ale to nie koniec jeśli chodzi o motoryzacyjne uczty. Wiosną w Poznaniu odbywają się jedne z największych w Europie targów dotyczących nowoczesnej motoryzacji czyli Poznań Motor Show. W przeciwieństwie do imprez w stylu retro, tutaj można zobaczyć w jakim kierunku zmierza motoryzacja oraz jakie nowinki technologiczne wymyślają producenci. Jednym słowem - przyszłoroczna wiosna będzie najbardziej motoryzacyjnym miesiącem 2023! 
Poznań Motor Show