Auto Nostalgia w Warszawie już na wiosnę!

Podziel się

Nadchodzi piękny, wiosenny weekend w Warszawie - zapraszamy na Auto Nostalgię w Warszawie. Zapisz termin: 20-21 kwietnia 2024, EXPO XXI.

Mamy świetną wiadomość dla miłośników klasycznej motoryzacji. Najstarsze targi pojazdów zabytkowych w Polsce, Auto Nostalgia, powracają do Warszawy w wielkim stylu. To wyjątkowe wydarzenie już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie, więc nie zwlekajcie – zaplanujcie swoją wizytę w Stolicy już teraz!

Auto Nostalgia - symbol zabytkowej motoryzacji w Polsce

Auto Nostalgia to ikoniczne wydarzenie, które od lat przykuwa uwagę miłośników klasycznych samochodów, motocykli oraz innych pojazdów zabytkowych. To jedyna taka okazja, aby zobaczyć i doświadczyć prawdziwą historię motoryzacji na własne oczy. Co roku targi przyciągają zarówno kolekcjonerów, jak i pasjonatów pojazdów zabytkowych, tworząc niepowtarzalną atmosferę pełną emocji i nostalgii.

Ważna data i centrum Warszawy

Targi odbędą się już wiosną, 20-21 kwietnia 2024, otwierając tym samym sezon zabytkowej motoryzacji. Wybierając się na targi Auto Nostalgia w Warszawie, macie okazję rozpocząć motoryzacyjną podróż w najlepszy możliwy sposób. To także doskonała okazja do zakupu własnego klasyka od któregoś z wystawców.

Targi Auto Nostalgia w Warszawie odbędą się w prestiżowym miejscu - EXPO XXI, które jest idealnym miejscem dla tego typu wydarzenia. Przestronne hale i dogodna lokalizacja zapewnią komfort zwiedzającym i wystawcom.

Wystawcy z całej Polski

Auto Nostalgia to nie tylko okazja do podziwiania pięknych zabytkowych pojazdów, ale również możliwość nawiązania kontaktów z pasjonatami i specjalistami z branży. W tegorocznym wydarzeniu pojawią się wystawcy z całej Polski, prezentujący swoje unikalne pojazdy oraz akcesoria motoryzacyjne. To doskonała okazja do rozmów i wymiany doświadczeń z osobami, które podzielają tę samą pasję.

Najlepszy czas na zakup biletów

Niestety, dobra wiadomość niesie za sobą pewien haczyk – ceny biletów na targi Auto Nostalgia w Warszawie będą wzrastać w miarę zbliżania się daty targów. Dlatego też warto zakupić bilety jak najwcześniej, aby zaoszczędzić pieniądze i zapewnić sobie miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu. Bilety można nabyć online na naszej stronie internetowej, więc nie musicie martwić się o kolejkę na miejscu.

 

Bilety na Auto Nostalgię

 

Otwieramy sezon w Warszawie, a zamkniemy w Poznaniu

Auto Nostalgia to nie tylko targi pojazdów zabytkowych – to prawdziwa uczta dla miłośników motoryzacji. To okazja do zanurzenia się w historii samochodów i motocykli, do zakupu unikatowych części i akcesoriów oraz do spotkania pasjonatów z całej Polski. Nie przegapcie tej okazji, kupcie bilety już teraz i bądźcie częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Otwórzcie sezon zabytkowej motoryzacji na Auto Nostalgia w Warszawie i przygotujcie się na niezapomniane przeżycia!

Zwieńczeniem tak dobrze rozpoczętego sezonu będzie oczywiście kultowe Retro Motor Show w Poznaniu, będące największą imprezą w Polsce poświęconej klasycznej motoryzacji. Spotykamy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 18-20 października 2024.