Charytatywny Piknik Motoryzacyjny z Positive Ways

Podziel się

3 i 4 czerwca motoryzacyjne serce Polski będzie biło w Poznaniu! Plac Powszechnej Wystawy Krajowej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni 100 niesamowitych super-samochodów, które z pewnością rozpalą Waszą wyobraźnię.

Sto superszybkich samochodów, charytatywny piknik z atrakcjami dla całych rodzin i najbardziej tajemniczy kierowca wyścigowy w historii telewizji – STIG z kultowego programu Top Gear!
A to wszystko już 3 i 4 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich za sprawą motoryzacyjnego pikniku z Positive Ways, z którego dochód zostanie przeznaczony na akcję Polska dla Hospicjum.

Już po raz dziesiąty polscy miłośnicy motoryzacji pokonają w kilka dni 800 kilometrów
za kółkami 100 supersamochodów odwiedzając cztery miasta. Jednym z nich będzie Poznań i teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie 3 i 4 czerwca zabije serce Positive Ways.

Podczas dziewięciu dotychczasowych edycji wydarzenia udało się zebrać i przekazać na rzecz najmłodszych ponad 3,5 miliona złotych. W czerwcu, wspólnie z Grupą MTP i partnerami wydarzenia, Fundacja Positive Ways podejmie kolejną próbę powiększenia tej rekordowej sumy.

Wydarzenie dla całych rodzin

Positive Ways to wydarzenie łączące dwie rzeczy - pasję do samochodów i chęć niesienia pomocy. Dlatego ekspozycja 100 unikalnych sportowych modeli samochodów to nie wszystko! 3 i 4 czerwca na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej (Międzynarodowe Targi Poznańskie) będzie można nie tylko zrobić sobie z nimi zdjęcia, ale nawet usiąść za kierownicą w obecności ich właścicieli. Częścią charytatywnego pikniku będzie również ekspozycja zabytkowych aut w pawilonie 2, o którą zadba świętujący jubileusz 100-lecia istnienia Automobilklub Wielkopolski. Dodatkową atrakcję stanowić będą także imponujące helikoptery lądujące 3 czerwca w samym sercu targów. Nie dacie rady przyjść w sobotę? A może kilka godzin obcowania z motoryzacją na najwyższym, światowym poziomie to zbyt mało? Nic straconego! W niedzielny poranek, 4 czerwca zapraszamy na motoryzacyjne śniadanie w otoczeniu super samochodów.

Kulinarna uczta z gwiazdą Top Gear

Zwieńczeniem pikniku motoryzacyjnego na Placu PWK będzie charytatywny Długi Stół. Czyli unikalna kolacja pod gołym niebem dla kilkuset gości, w otoczeniu niepowtarzalnych samochodów i w blasku zachodzącego słońca. Magiczną oprawę wieczoru zapewni wokalista, pianista i autor piosenek Mateusz Ziółko. A o dodatkową porcję emocji zatroszczą się organizatorzy aukcji, w ramach której będzie można wylicytować m.in. kombinezon z kaskiem należący do brytyjskiego kierowcy i kaskadera wyścigowego Bena Collinsa, który przez lata wcielał się w postać tajemniczego STIGA w kultowym motoryzacyjnym show "Top Gear". I który pojawi się na kolacji osobiście.

Dochód ze sprzedaży biletów na tę wyjątkową, charytatywną kolację zasili konto Fundacji Positive Ways, która w ramach projektu Polska dla hospicjum wesprze wybrany cel w Poznaniu.

Bilety>>
https://tobilet.pl/charytatywny-piknik-motoryzacyjny-z-positive-ways.html

Szczegóły>>

https://www.facebook.com/events/237188102294864?ref=newsfeed