Pomysł na niebanalny prezent na Dzień Chłopaka

Podziel się

Szukasz oryginalnego pomysłu dla swojego Ukochanego? Zaskocz go i spraw mu prawdziwą radość! Zaproś go na Retro Motor Show w Poznaniu, czyli największe w Polsce targi pojazdów zabytkowych.

Co, gdzie, kiedy? Bilety Bilet specjalny! Katalog Wystawców

Chciałabyś podarować swojemu ukochanemu prezent, z którego będzie prawdziwie zadowolony? Nie interesują Cię banały? Ty i on cenicie wspólne doświadczenia i wspomnienia? Mamy dla Ciebie genialną propozycję. Zabierz go na największe w Polsce targi pojazdów zabytkowych!

 

Retro Motor Show Poznań

 

Przeżyjcie wspólną podróż w czasie

Nie musicie interesować się motoryzacją, żeby zachwycić się tą imprezą. Chwilę po przekroczeniu progu MTP poczujecie się tak, jakbyście przenieśli się do innego świata. Unikatowe samochody, które w dawnych czasach wyglądały dużo bardziej zróżnicowanie niż obecnie, zachwycą Was swoimi kształtami i kolorami. Do tego klimatyczna, swingowa muzyka, a także poprzebierani ludzi, dopełniającą niezwykły klimat wydarzenia. Zdecydowanie to będzie jeden z ciekawszych dni, jakie razem spędzicie.

 

Retro Motor Show Poznań

 

Największa taka impreza w Polsce

Retro Motor Show to największe w Polsce targi pojazdów zabytkowych. Nie ma drugiej imprezy, która na tak dużej powierzchni gościłaby tylu wystawców z eksponatami unikalnymi na skalę światową. 

W skrócie:

  • 4 pawilony
  • 31000 m² powierzchni wystawienniczej
  • Niemal 1000 zabytkowych pojazdów

 

Retro Motor Show 2023

 

Wszystko to na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 6-8 października 2023. Wybierając się na Retro Motor Show, macie zagwarantowane kilka godzin niezwykłych przeżyć. 

 

Idealny pomysł na randkę

Wyobraź sobie jego radość, gdy zobaczy setki najpiękniejszych samochodów i motocykli w jednym miejscu! Pokaż, że Ci na nim zależy i cenisz jego pasję. Spędźcie razem wyjątkowy czas, zróbcie sobie wspólne zdjęcia w starodawnych strojach, rozmawiajcie o swoich motoryzacyjnych marzeniach. Taki prezent na Dzień Chłopaka na pewno go ucieszy i wzbogaci Wasz związek o nowe doświadczenia.

 

Bilety Retro Motor Show

 

 

Retro Motor Show
Co, gdzie, kiedy? Bilety Bilet specjalny! Katalog Wystawców