Prezent na Dzień Ojca

Podziel się

To będzie idealny prezent na Dzień Ojca! Kup bilet na Retro Motor Show w Poznaniu i spraw radość swojemu Tacie!

Co, gdzie, kiedy? Bilety Bilet specjalny!

Podaruj ojcu niezapomniane chwile –

bilety na Retro Motor Show!

Największe w Polsce targi pojazdów zabytkowych

20-22 września 2024, Poznań

Retro Motor Show - Poznań

 


5 powodów, dlaczego zaproszenie na Retro Motor Show to idealny prezent na Dzień Ojca

1. Niezapomniane doświadczenie: pozwól tacie przenieść się w czasie i poczuć magię motoryzacji minionych dekad.

Retro Motor Show to niezwykła podróż przez dekady motoryzacji. To unikalna okazja do zobaczenia na żywo klasycznych samochodów, które kształtowały historię. To wydarzenie pozwoli Twojemu tacie na chwilę wrócić do lat młodości i poczuć magię dawnych czasów. Każdy model samochodu ma swoją historię, a obcowanie z nimi na żywo to wyjątkowe doświadczenie, które zapadnie w pamięć na długo. Stoiska z pojazdami z różnych epok, od lat 20. XX wieku po klasyki z lat 80., sprawią, że każdy fan motoryzacji będzie w siódmym niebie. Przeżyjcie wspólnie emocje związane z podziwianiem piękna zabytkowych aut, które wciąż zachwycają swoimi unikatowymi kształtami i detalami. To nie tylko podróż w czasie, ale także możliwość dzielenia się wspomnieniami i pasją do samochodów. Twój tata z pewnością będzie wdzięczny za tak wyjątkowy prezent.

 

Retro Motor Show

 

 

2. Największe takie targi w Polsce: dziesiątki wystawców i setki pojazdów – gwarancja wrażeń!

Retro Motor Show to największe i najbardziej prestiżowe targi pojazdów zabytkowych w Polsce, które przyciągają tłumy entuzjastów z całego kraju. Dzięki wielu wystawcom, którzy prezentują setki zabytkowych pojazdów, Twój tata będzie miał okazję zobaczyć na żywo najpiękniejsze i najrzadsze modele samochodów. Wybierając ten prezent, gwarantujesz mu udział w wydarzeniu pełnym wrażeń, gdzie każdy krok to nowa niespodzianka i okazja do podziwiania motoryzacyjnych perełek. Imponująca liczba wystawców zapewnia różnorodność eksponatów, od klasycznych aut osobowych po rzadkie motocykle i inne pojazdy. To nie tylko okazja do oglądania, ale także do nawiązania kontaktów z innymi pasjonatami, wymiany doświadczeń i zdobycia cennych informacji. Retro Motor Show to miejsce, gdzie historia motoryzacji ożywa na oczach zwiedzających, dostarczając niezapomnianych przeżyć. Tym prezentem podarujesz swojemu tacie dzień pełen motoryzacyjnych emocji i wrażeń.

 

Retro Motor Show - bilety

 

 

3. Prezent z charakterem: podaruj coś więcej niż prezent – podaruj wspomnienia!

Bilet na Retro Motor Show to coś więcej niż zwykły prezent – to zaproszenie do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Takie wydarzenie to doskonała okazja, aby spędzić czas z najbliższymi, dzieląc się wspólną pasją i ciesząc się chwilami spędzonymi razem. To prezent, który wyróżnia się na tle innych, pokazując, że myślisz o zainteresowaniach i marzeniach swojego taty. Retro Motor Show to nie tylko oglądanie samochodów, ale także przeżywanie emocji związanych z ich historią i pięknem. To czas, który na długo pozostanie w pamięci, jako chwile pełne radości, podziwu i wspólnego odkrywania. Dając taki prezent, pokazujesz, że zależy Ci na tym, aby obdarowany miał wyjątkowe i niezapomniane przeżycia. To prezent, który mówi więcej niż tysiąc słów i na pewno zostanie doceniony przez Twojego tatę.

 

 

Retro Motor Show

 

 

4. Spotkania z ekspertami: warsztaty i prelekcje prowadzone przez pasjonatów i specjalistów z branży.

Retro Motor Show to niepowtarzalna okazja, aby spotkać i posłuchać ekspertów oraz pasjonatów motoryzacji, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Liczne warsztaty i prelekcje prowadzone przez specjalistów z branży pozwolą Twojemu tacie zgłębić tajniki renowacji zabytkowych pojazdów, historii konkretnych modeli oraz nowinek technologicznych stosowanych w klasycznych autach. To niezwykle inspirujące i edukacyjne doświadczenie, które pozwoli na pogłębienie wiedzy oraz zdobycie praktycznych umiejętności. Twój tata będzie miał możliwość zadawania pytań, nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi miłośnikami motoryzacji. Takie spotkania to prawdziwa gratka dla każdego fana zabytkowych pojazdów, który chce dowiedzieć się więcej i nawiązać relacje z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Wybierając bilet na Retro Motor Show jako prezent, zapewniasz swojemu tacie nie tylko rozrywkę, ale także inspirującą i rozwijającą przygodę.

 

 

Retro Motor Show - Poznań

 

 

5. Idealne dla całej rodziny: strefy dla dzieci, koncert, potańcówka, i wiele innych atrakcji.

Retro Motor Show to wydarzenie, które zapewnia rozrywkę dla całej rodziny. Zorganizowane strefy dla dzieci, wypełnione atrakcjami i zabawami sprawią, że najmłodsi również będą mieli co robić. Na scenie zespół zagra klimatyczne przeboje, a każdy kto będzie miał ochotę, będzie mógł wziąć udział w potańcówce, jak za dawnych lat. Wszystko dopełnią przepiękne stroje - zarówno u wystawców jak i zwiedzających. Dzięki temu Retro Motor Show to idealne miejsce na rodzinny wypad, gdzie każdy będzie mógł spędzić czas zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Wybierając ten prezent, zapewniasz nie tylko wyjątkowe przeżycia dla swojego taty, ale także wspólne chwile spędzone w gronie najbliższych. To doskonała okazja do budowania wspomnień i cieszenia się wspólną pasją do motoryzacji.

 

Bilety - Retro Motor Show

 


 

Co? Gdzie? Kiedy?

  • Data: 20-22 września 2024
  • Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie
  • Godziny otwarcia:
    • piątek, 20.09.2024: 11:00-19:00,
    • sobota, 21.09.2024: 10:00-18:00, 
    • niedziela, 22.09.2024: 10:00-17:00

 

 

Retro Motor Show - plan terenu