VI Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

Podziel się

Zabytkowe wozy strażackie, pokazy akcji ratunkowych, konkurencje sprawnościowe - 19 sierpnia teren MTP opanują setki czerwonych samochodów!

Zapraszamy na VI Edycję Ogólnopolskiego Zlotu Czerwonych Samochodów w Poznaniu! 

W samym sercu Poznania zbiegną się tłumy pasjonatów czerwonych samochodów! 19 sierpnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. WSTĘP WOLNY! Na miejscu czekać na Was będzie mnóstwo samochodów strażackich, które zachwycą każdego fana czterech kółek! 

 

Zlot Czerwonych Samochodów Poznań 

 

Moc atrakcji dla dzieci

Atrakcje dla najmłodszych? Mamy to! Zabawy, konkursy, w tym emocjonujące konkurencje sprawnościowe z "gaszeniem pożaru". Na oczach zdumionych dzieci, wydarzy się cała gama pokazów akcji ratunkowych na żywo. A to jeszcze nie wszystko! Przyjdź i zobacz gaszenie ognia zabytkową sikawką oraz efektowne pokazy dziecięcych drużyn pożarniczych. 

Szkolenia, porady, sekrety

Zlot Czerwonych Samochodów w Poznaniu to nie tylko adrenalina i zabawa. Jest to również wydarzenie z mocnym akcentem edukacyjnym. Zademonstrowane zostaną przykłady dobrego zachowania w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Będzie to też świetna okazja, by poszerzyć swoje umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy. 

Podczas wydarzenia nie zabraknie także ekspozycji firm z branży pożarniczej. Zainteresowani będą mogli zgłębić tajniki tej niesamowitej dziedziny. 

Czy to brzmi zachęcająco? Przekonajcie się sami! Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!