Wszystko co musisz wiedzieć o Auto Nostalgii

Podziel się

Sezon klasyków rozpoczną najstarsze w Polsce targi pojazdów zabytkowych, czyli Auto Nostalgia w Warszawie. Impreza odbędzie się 22-23 kwietnia. To jedno z tych wydarzeń, które szkoda byłoby przegapić.

Co, gdzie, kiedy? Bilety Lista wystawców Co zobaczysz w edycji 2023?

Auto Nostalgia to najstarsze w Polsce targi pojazdów zabytkowych czyli wielkie święto wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji. To wyjątkowy weekend wypełniony nostalgią i wspomnieniami. W jednym miejscu zobaczyć można perełki od muzeów motoryzacyjnych i prywatnych kolekcjonerów z całego kraju.

 

Auto Nostalgia

 

Motoryzacyjna podróż w czasie

W sobotę i niedzielę, 22-23 kwietnia 2023, teren EXPO XXI zamienia się w wehikuł czasu i zabiera wszystkich kilka dziesięcioleci wstecz. Samochody i motocykle, którymi jeździli nasi rodzice i dziadkowie zjeżdżają się do Stolicy, by wspólnie w gronie pasjonatów z całej Polski powspominać, że jednak kiedyś to było!

Auto Nostalgia

 

Muzea, kluby, indywidualni kolekcjonerzy

Co zobaczysz na miejscu? Kolekcje muzealne z całej polski, zbiory klubów motoryzacyjnych a także perełki skrywane w prywatnych garażach pasjonatów. W tym roku wystawę przygotuje m.in. Muzeum TamteLata.pl oraz Muzeum Motoryzacji Biała Olecka. Nie może zabraknąć reprezentantów Rajdu Koguta, czyli Muzeum Wena z Oławy! 

Auto Nostalgia Bilety

Swoje garażowane skarby szykuje już również Youngtimer Mazovia, Ardor Auctions czy Klasyczna Jazda. Odwiedzi nas również ekipa Youngimer Warsaw razem z Olsztyńskim Klubem Motorowym. Nie trzeba jeździć po całej Polsce. Wszyscy wspólnie otworzymy sezon 2023 w Warszawie! 

 

Będzie też z nami Jan Garbacz - twórca kanału na YouTube, który z pewnością nagra dla Was ciekawe materiały. Zobaczcie o czym rozmawiał z wystawcami rok temu!

 

 

Co, gdzie, kiedy? Bilety Lista wystawców Co zobaczysz w edycji 2023?

 

Odjedź z targów własnym klasykiem

Auto Nostalgia to nie tylko wystawa, ale przede wszystkim targi i handel! A to oznacza jedno - możesz tu zrealizować swoje marzenie o własnym klasyku. Zadba o to chociażby Giełda Klasyków, która zaprezentuje dziesiątki samochodów na sprzedaż. To samo zrobią BRP - Bracia Goźlińscy, a także indywidualni wystawcy pokażą swoje pojazdy i zachęcą do zakupu. Rzadko się zdarza, by w jednym miejscu móc obejrzeć tyle sprzedażowych ofert. Na Auto Nostalgii można do woli oglądać, wypytywać i targować się. Kto wie, może wrócisz do domu własnym klasykiem?

 

 

Przeżyj sentymentalny weekend!

Syrenki, Maluchy, Polonezy, czyli auta, które niemal każdy kojarzy, a może i nawet kiedyś posiadał - to wszystko wyciśnie pewnie niejedną łezkę w oczach zwiedzających. Ale to nie wszystko. Zobaczysz też na przykład Wołgę z 1972 roku, Maserati Quattroporte (1981r.), Jaguara XJ 12 (1977r.), Mercedesa W126 (1985r.) a nawet ponad 100-letnie Renault Freres z 1906 roku!

Zapisz w kalendarzu i kup tańsze bilety!

A teraz notuj - 22-23 kwietnia 2023, EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 

 

Godziny otwarcia:

Sobota, 22 kwietnia 2023 - 10:00-17:00
Niedziela, 23 kwietnia 2023 - 10:00-17:00

 

Auto Nostalgia Warszawa

 

Kup wcześniej bilety przez Internet i oszczędź pieniądze!

W dni wydarzenia bilety będą droższe, więc żeby nie stać w kolejce do kasy o zapłacić mniej - kup bilet już teraz!

Auto Nostalgia 2023