Zmiana terminu! Retro Motor Show dopiero w 2021 roku

Podziel się

Zapraszamy do przeczytania otwartego listu zespołu Retro Motor Show w związku z decyzją rządu o wprowadzeniu Czerwonej Strefy na terenie miasta Poznań, co wiążę się z przełożeniem wydarzenia na 2021 rok.

Poznań, 16 października 2020

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w naszym regionie i wchodzącymi w życie z dniem 17 października obostrzeniami, od jutra na terenie powiatu poznańskiego oraz miasta Poznania zacznie obowiązywać całkowity zakaz działalności związanej z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, konferencje i eventy. Wprowadzenie tzw. czerwonej strefy w regionie, ma na celu ochronę przed dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Niestety uniemożliwia równocześnie organizację targów, w tym także zaplanowanego w terminie 23-25 października Retro Motor Show.

W następstwie decyzji władz centralnych, zarząd Grupy MTP zadecydował o przeniesieniu targów pojazdów zabytkowych Retro Motor Show na 2021 rok. Pragniemy Państwa równocześnie zapewnić, że czas dzielący nas od kolejnej edycji wydarzenia wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjnej imprezy. Zależy nam bowiem, by jubileuszowa V edycja targów zbudowanych wokół miłości do klasycznej motoryzacji była pod każdym względem wyjątkowa i komfortowa zarówno dla uczestników, wystawców, organizatorów jak i każdego, kto związany jest z tworzeniem tak unikatowego wydarzenia.

Posiadane przez Państwa bilety można wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie (np. Retro Motor Show 2021) sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu, prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 31 listopada 2020 r.

Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 31 października 2020 r. Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: „Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.” Za wszelkie niedogodności przepraszamy i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

A już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach Retro Motor Show, które odbędą się w 2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Głęboko wierzymy, że przerwa w organizacji poznańskich targów pojazdów zabytkowych sprawi, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie, z jeszcze ciekawszą ekspozycją i wyjątkową atmosferą, która od lat przyciąga do Poznania miłośników klasycznej motoryzacji z całej Polski i Europy.  

Do zobaczenia w 2021 roku!

PS Jeśli sytuacja na to pozwoli postaramy się przygotować specjalne wydarzenie dla fanów retro motoryzacji jeszcze przed Retro Motor Show 2021. Śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie

Z poważaniem
Zespół Retro Motor Show