3...2...1... Start! Otworzyliśmy bramy na Retro Motor Show 2019!

Podziel się

Rozpoczęły się Targi Pojazdów Zabytkowych Retro Motor Show w Poznaniu!

Punkt 11:00 rozpoczęliśmy Targi Pojazdów Zabytkowych  - Retro Motor Show 2019. Zwiedzający, którzy zdecydowali się zakupić bilet, mają okazję zobaczyć setki pojazdów zabytkowych, pojazdy specjalistyczne, jednoślady, traktory i autobusy, aż w 6 pawilonach wystawowych. W programie na dzisiejszy dzień znajdziemy ciekawe propozycje pokazów oraz szkoleń na strefie Akademii Renowacji gdzie można podejrzeć pracę osób zajmujących się renowacją zabytkowych klasyków. Szczegółowy program wydarzeń strefy jest dostępny >tutaj<

Oprócz tego w programie znajdziemy również:

Strefę Militarną  - na której można zobaczyć wystawę pojazdów opancerzonych, sprawdzić militarne wyposażenie oraz zakupić wojskową odzież, która będzie dostępna na miejscu.

Strefę Retro Tuningu - miejsce gdzie zobaczymy piękne klasyczne samochody o nietypowym wyglądzie, zmienionych parametrach technicznych, które pozwalają na lepsze osiągi na drodze!

Giełdę Pojazdów Zabytkowych - przestrzeń prezentacji samochodów, które czekają na nowych właścicieli. Osoby zainteresowane zakupem mogą wykorzystać szansę jaką daje giełda i wyjechać z targów nowo zakupionym zabytkiem!

Zapraszamy Serdecznie!

Bilety dostępne na: