30-lecie firmy Kaliński

Podziel się

Jeden z wystawców Retro Motor Show - firma Kaliński - obchodzi swoje 30-lecie!

Firma Kaliński - układy wydechowe, wieloletni partner Grupy MTP, w ubiegłym tygodniu obchodził 30-lecie swojej działalności. Reprezentacja zespołu Retro Motor Show miała zaszczyt brać udział w uroczystej gali jubileuszowej. 

Kaliński jubileusz 30lecia

 

Dokładnie 1 marca 1992 roku Włodzimierz Kaliński zarejestrował działalność gospodarczą, dając początek firmie "Kaliński". Lata 90-te ubiegłego wieku nie należały do łatwych: braki towarów, niestabilna sytuacja polityczna, problemy z dostępnością do wiedzy, technologii. Mimo problemów Włodzimierz Kaliński wraz z żoną Aleksandrą podjęli decyzję o przebranżowieniu i wyspecjalizowaniu się w układach wydechowych. Niewielu wierzyło wtedy w ich sukces, jednak po 30-tu latach firma stała się jednym z liderów sektora układów wydechowych w Polsce. Przez cały okres działalności "Kaliński" stale się rozwijał, rozbudowywał swoją siedzibę, zwiększając zatrudnienie, tworząc nowe działy a także wypracowując unikalne w skali kraju metody działań. W najbliższych latach firma planuje ukierunkować swoją pracę na rzecz rozwoju obsługi klienta oraz kompleksowości usług.

 

 

Okrągły jubileusz był okazją do organizacji rocznicowego wydarzenia. Przedstawiciele lokalnych władz, kontrahenci, przyjaciele a także pracownicy firmy spotkali się w swadzimskim Pałacu Kasztanowym. Podczas wydarzenia doszło do przypomnienia najważniejszych wydarzeń w historii, wysłuchaliśmy przemówień założyciela firmy, obecnego Prezesa i Członka Zarządu. Ważnym punktem było wręczenie specjalnych wyróżnień i podziękowań dla najbardziej zasłużonych pracowników. Nie obyło się również bez wspólnych rozmów, wspomnień i spędzenia czasu w przyjacielskiej atmosferze.