Jak zostać wystawcą

Podziel się

Retro Motor Show przeżyj niesamowitą przygodę w gronie miłośników motoryzacji Zostań częścią Targów Retro Motor Show, którą tworzymy wspólnie podczas targów zabytkowej!

O targach

To nie tylko kolejne wydarzenie. To niesamowita podróż przez historię motoryzacji. Wehikuł czasu do przeszłości, która ukaże się wam nie tylko wspomnieniach z dzieciństwa. Retro Motor Show kolejny rok z rzędu pokaże klasę w swoim rodzaju, zobaczycie modele, które spowodują mocniejsze bicie serca, a w oczach pojawią się łzy wspomnień. Jest to jedna z największych imprez klasycznej motoryzacji w tym roku. Podczas poprzedniej podróży do wspomnień z dzieciństwa odwiedziło teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ponad 15 tysięcy osób. Zarówno pasjonatów klasyków jak i profesjonalistów związanych z motoryzacją. W tym nie może zabraknąć najważniejszych przedstawicieli branży od kolekcjonerów zabytków, przez media, po firmy zajmujące się pielęgnacją naszych pojazdów

 

Korzyści z pozostania wystawcą

  • Zaprezentujesz swoje oferty lub produktu licznej grupie pasjonatów klasycznej motoryzacji o precyzyjnie określonych zainteresowaniach.
  • Zwiększysz rozpoznawalność marki / organizacji wśród odbiorców zainteresowanych tematyką motoryzacji i retro-stylu.
  • Pokażesz się licznie relacjonujących imprezę mediach
  • Zdobędziesz kontakt z nowymi klientami o zasobnych portfelach

 

Każdy z Was ma możliwość stania się częścią naszej podróży, podczas targów prezentowane są najróżniejsze pojazdy, które z roku na rok przyciągają na Międzynarodowe Targi Poznańskie tłumy pasjonatów, a sama kolekcja co każdą edycję się powiększa. Do stworzenia naszej historii brakuje tylko Ciebie i Twoich produktów czy kolekcji pojazdów.

 

Kto może zostać wystawca?

 

Wystawcą może zostać każda firma, która jest związana z klasyczną motoryzacją. Dla przykładu, firmy zajmujące się renowacją pojazdów, produkcją detergentów do pielęgnowania samochodów, sprzedażą czy nawet muzea. Chociaż nie tylko, jeśli posiadasz retro pojazd w swoim garażu możesz stać się częścią naszej historii, podczas targów Retro Motor Show w Poznaniu

 

Skontaktuj się z nami

Ewa Wrzeszcz

tel. +48 61 869 2971

mail: ewa.wrzeszcz