Jesień pod znakiem Retro Motor Show i Auto Nostalgii

Podziel się

#WracamyDoGry i zapraszamy na targi pojazdów zabytkowych w najlepszym wydaniu. W dniach 23-25 października 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Retro Motor Show, z kolei 12 i 13 września w Global Expo w Warszawie odbędzie się Auto Nostalgia.

Targi wróciły do gry! Jako Grupa MTP zorganizowaliśmy w czerwcu i lipcu Letni Targ Ogrodniczy, Letni Targ Rodzinny czy… Poznań Moto Fest. Wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a my pokazaliśmy, że jesteśmy gotowi organizować w pełni bezpieczne i unikatowe w skali kraju wydarzenia. Pokażemy to również jesienią – dla fanów retro motoryzacji przygotowaliśmy targi pojazdów zabytkowych Retro Motor Show w Poznaniu i Auto Nostalgię w Warszawie.

Motoryzacyjna podróż w czasie rozpocznie się w stolicy. 12 i 13 września w Global Expo w Warszawie czyli w dawnej Fabryce FSO odbędzie się jubileuszowa X edycja Auto Nostalgii, która pierwotnie miała odbyć się w kwietniu. Targom przyświeca hasło: „Warszawa wraca na Żerań”.

 

 

Uczestnicy wydarzenia zobaczą m.in. wystawę Klasyki FSO od Muzeum Motoryzacji oraz bogatą ekspozycję pojazdów zabytkowych, zarówno od prywatnych kolekcjonerów, jak i od automobilklubów, czy najróżniejszych stowarzyszeń i inicjatyw. Tradycyjnie w programie Auto Nostalgii znalazła się Giełda Pojazdów Zabytkowych czy warsztaty związane z renowacją samochodów. Na wydarzenie obowiązują bilety z kwietnia – wystarczy, że pokażesz je na miejscu.

Już teraz kup bilet z I puli na Auto Nostalgię 2020

Poznańska klasyka – Retro Motor Show

A po warszawskich targach pojazdów zabytkowych zapraszamy do stolicy Wielkopolski. W dniach 23-25 października 2020 roku odbędzie się Retro Motor Show. Będzie to już V edycja wydarzenia, która co roku przyciąga do Poznania kilkadziesiąt tysięcy fanów retro motoryzacji. Na miejscu znajdziesz mi.n. ekspozycję zabytkowych pojazdów – motocykli, rowerów, samochodów osobowych i rajdowych, youngtimerów, kamperów, traktorów, autobusów czy pojazdów wojskowych.

 

 

Z kolei w programie wydarzenia znalazły się takie atrakcje jak:

- Giełda Pojazdów Zabytkowych, gdzie każdy może sprzedać lub kupić samochód
- Akademia Renowacji z pokazami, warsztatami i wykładami na żywo
- Koncerty zespołu z muzyką retro
- Strefa Retro Tuningu z bogatą kolekcją zabytkowych samochodów z nowoczesnym sznytem

Dodatkowo, każdy uczestnik wydarzenia będzie miał szansę podziwiać ogromną ekspozycję złożoną z kolekcji Automobilklubu Wielkopolska, Citroen Klub Polska, Porsche Klub Polska czy Klubu Zabytkowych Mercedesów Polska. Wystawcami Retro Motor Show są również firmy oferujące najnowsze rozwiązania w detailingu czy renowacji samochodów.

Skorzystaj z tańszej przedsprzedaży biletów na Retro Motor Show 2020

Zobacz, jak dbamy o bezpieczeństwo podczas naszych wydarzeń. Do zobaczenia w Poznaniu i Warszawie!