Kup bilet w niższej cenie!

Podziel się

Kup bilet na tegoroczną edycję Retro Motor Show w Poznaniu i przeżyj najpiękniejszy weekend tej jesieni!

Retro Motor Show to już kultowa impreza i wielkie święto klasycznej motoryzacji. Setki najpiękniejszych pojazdów zjeżdżają się na Międzynarodowe Targi Poznańskie i cieszą oczy zwiedzających. To również okazja do zakupienia własnego klasyka i dołączenia do grona szczęśliwych posiadaczy garażowych perełek. Kto był, ten wie, że jest to weekend, którego absolutnie nie można przegapić. A kto nie wie, ten czym prędzej musi się o tym przekonać!

 

bilety Retro Motor Show

 

Wspomnienia i retro klimat

Retro Motor Show to nie jest zwykła wystawa zabytkowych samochodów. To przede wszystkim wyjątkowy retro-klimat, który czuć już od samego progu pawilonów. Swingowa muzyka, przebrania z dawnych lat, woda z saturatora - to tylko wycinek elementów, wywołujących łezkę w niejednym oku. Dla starszych pokoleń to okazja do wspominania minionych czasów. Młodsi zaś mogą dowiedzieć się więcej o przeszłości swoich rodziców i dziadków. To swego rodzaju żywa lekcja historii, z motoryzacyjnym wątkiem na czele. 

Retro Motor Show - Hobby Retro Band

 

Kup bilet w najniższej cenie!

Bilety są już dostępne w sprzedaży online. Można wykorzystać je jeden raz, w dowolny dzień od piątku do niedzieli, między 28 a 30 października. Ważne, aby jednak pamiętać, że po opuszczeniu terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich, nie będzie możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. 

W ramach przedsprzedaży przygotowaliśmy bardzo korzystne ceny!

  • Bilet ulgowy dla dzieci poniżej 13 roku życia, emerytów oraz osób z orzeczeniem o niepełnosprawności można zakupić teraz za 25zł.
  • Bilet normalny obecnie kosztuje 29zł.

>>> KUPUJĘ BILET NA RETRO MOTOR SHOW 2022<<<

Dodatkowo można też nabyć kartę parkingową w cenie 45zł za cały dzień. 

Warto zakupić bilety przez Internet, ponieważ w kasach ceny będą wyższe!

Bilety Retro Motor Show