Perełki polskiej motoryzacji od PO-znańskie klasyki PRL'u

Podziel się

Choć PO-znańskie klasyki PRL'u powstały zaledwie 2 lata temu, zgodnie twierdzą, że miłość do klasyków to coś więcej niż hobby - to ich styl życia. W ostatni weekend października zagoszczą na Retro Motor Show.

Bilety Bilet specjalny! Co, gdzie, kiedy? Katalog Wystawców

PO-znańskie klasyki PRL-u powstały latem 2020 roku w Poznaniu. Początkowo jako grupa znajomych posiadających "maluchy", czyli Fiaty 126p. Z czasem zaczęły dołączać do nas kolejne osoby, z kolejnymi modelami klasycznych już dziś aut, które swój rodowód mają jeszcze w minionym ustroju.

PO-znańskie klasyki PRLu 2022

Stowarzyszenie ma na celu łączyć ludzi i ich pasję do samochodów epoki PRL-u oraz wspierać inicjatywy charytatywne. W działalność zaangażowało się już ponad 30 aktywnych członków, regularnie organizujących różne przedsięwzięcia i akcje, zarówno dla Stowarzyszenia, jak i innych pasjonatów, czy po prostu poznaniaków (i nie tylko) zainteresowanych tematem starej motoryzacji.

PO-znańskie klasyki PRLu 2022

Regularnie uczestniczą w zlotach na terenie Wielkopolski, jak i biorą udział w dalszych wyprawach. Wspólne spotkania, przejażdżki oraz luźne pogawędki o autach, których lata świetności już dawno minęły, to coś więcej niż ich hobby, to styl życia!

Kup Bilet na Retro Motor Show