Plan ekspozycji Retro Motor Show 2022

Podziel się

Poznaj szczegółowy plan ekspozycji z podziałem na pawilony podczas targów Retro Motor Show 2022.

Bilety Bilet specjalny! Co, gdzie, kiedy? Katalog Wystawców

6 pawilonów i ponad 35.000m2 powierzchni wystawienniczej czeka na zwiedzających w dniach 28-30 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Legendy światowej i polskiej motoryzacji będzie można obejrzeć na żywo pawilonach: 5, 5A, 6, 7A, 8 i 8A.

ZOBACZ PLAN EKSPOZYCJI

Plany mają charakter orientacyjny.

>>>Kliknij w plan by powiększyć<<<

Plan pawilonów Retro Motor SHow 2022

W pawilonie 5 spotkacie takich wystawców jak m.in.: Automobilklub Wielkopolski z wystawą "moto-gwiazd" z czerwonego dywanu, Automobilklub Bytów z pokazem odrestaurowanego w 100% pojazdu z początku lat 70. XX w. Kolejny wystawca - zDziś Moto, zapewnia, że zaskoczy wszystkich. Stosiko Classic Volvo Club z kolekcją Volvo - zobaczycie tu 1800s z 1966 czy Volvo w42GT z 1979. Klasykowisko tradycyjnie zaprezentuje SAAB'a. Będzie też Klub Zabytkowych Mercedesów, Citroen Oldtimer Club Polska z jedyną w Polsce przedwojenną taksówkę - Citroën AC4 z 1930 roku. Porsche Club Poland zaprezentuje ikonę segmentu grand tourismo - model Porsche 928. 

Plan Pawilonów Retro Motor Show 2022

Pawilon 5A opanowała w całości Giełda Klasyków, która zaprezentuje motoryzacyjne perełki z wielu stron świata. Będą włoskie, francuskie, niemieckie, brytyjskie, amerykańskie, a nawet szwedzkie cuda. Pokażemy samochody z kolekcji własnej Giełdy Klasyków, ale też tradycyjnie auta dealerów i osób prywatnych współpracujących z tym znanym portalem. Zobaczycie tu m.in.: Alfa Romeo Spider 1600 Junior z 1972 roku, Fiata Crome w wersji z V6, Maserati Quattroporte z 1981 roku czy Talbota Matra Maurena z 1983 roku.

Plan Pawilonów Retro Motor Show 2022

Hala nr 6 wypełnią motoryzacyjne cuda takich wystawców jak: Klub Miłośników Syren i Warszaw, Youngtimer Mazovia, Klasyki Kostrzyna, Automobilklub Wielkopolski Youngtimer, Bzyk, Muzeum Techniki Motoryzacyjnej Ol-Mot Retro czy Retro Tuning, który udowadniać będzie, że nawet starsze model mogą nabrać "pazura".

Plan Pawilonów Retro Motor Show 2022

Przenosimy się do pawilonu 7A, gdzie oprócz strefy Radia ESKA, możecie odwiedzić stoisko MPK Gniezno czy Audi Klub Polska. Wartym odwiedzenia będzie ekspozycja KIMBEX i ich legendarnych klasyków. Nie zabraknie także kultowego #KlasykiemPoMieście oraz wielu wystawców indywidualnych, którzy zaprezentują skrywane w garażach kolekcje.

Plan Pawilonów Retro Motor Show 2022

Pawilon 8 wypełni Giełda pojazdów zabytkowych - wystawcy indywidualni. To tu możecie zobaczyć na własne oczy okazy wystawione na sprzedaż, a nawet wrócić jednym z nich do domu! Jeśli marzysz by siąść za kierownicą zabytkowego pojazdu, nie może Cię tu zabraknąć!
>>>Lista aut, które możesz kupić na Retro Motor Show 2022<<<

Plan Pawilonów Retro Motor Show 2022

W pawilonie 8A znajdziecie stoiska Agencji Mienia Wojskowego z rekordową ekspozycją miasteczka militarnego na ponad 350m2. Nie zabraknie pojazdów użytkowych - zobaczycie tu m.in.: MPK Poznań, Fundację Strażaków Wielkopolska czy Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych TRAKTOR MASZYNA. Swoje kolekcje zaprezentują też Wiesław i Jakub Buda oraz Złombol.

 

Kup Bilet