Retro Motor Show 2020 - bądźcie z nami!

Podziel się

23 - 25 października 2020 to data, która wymaga odnotowania w kalendarzu każdego pasjonaty motoryzacji zabytkowej. Trzy dni pełne emocji, piękna i miłości do klasyki na kółkach. Tysiące miłośników i lata doświadczenia profesjonalistów - to właśnie one tworzą największą i najbardziej prestiżową imprezę motoryzacji zabytkowej w Polsce - Retro Motor Show.

 

Powrót do czasów młodości, a może doświadczenie codzienności rodziców i dziadków? RMS to żywa lekcja historii, dedykowana każdemu, komu serce bije mocniej przy dźwięku starych silników. Edycja 2020 swój wyjątkowy klimat zawdzięcza jednak nie tylko wyjątkowym pojazdom, unikatowym egzemplarzom, ale także rzeszy pasjonatów, dzięki którym Międzynarodowe Targi Poznańskie na trzy dni cofają się w czasie, w pawilonach oprócz rzężenia pięknych staruszków motoryzacji usłyszeć możemy muzykę z dawnych lat, a poza pięknymi samochodami, czy motocyklami podziwiać możemy oldschoolowe stroje.

W edycji 2019 zrealizowaliśmy dla Was między innymi Strefę Renowacji, na której solidną dawkę przystępnej wiedzy przekazywali mistrzowie fachu, Strefę Militarną, na której oglądać mogliśmy opancerzone pojazdy, ale także sprawdzić wyposażenie i zakupić wojskową odzież. Wyjątkową przestrzenią była także Strefa Retro Tuningu, dla tych, dla których stare na zmianie zyskuje. Stałym punktem programu jest także Giełda Pojazdów Zabytkowych, podczas której pasjonaci mogą zakupić lub sprzedać prezentowane klasyki.

 

Gotowi na więcej i ciekawi co czeka na Was w edycji 2020?

Obserwujcie nas: