Retro Motor Show 2021 odbędzie się zgodnie z planem!

Podziel się

Oficjalny komunikat organizatorów - Retro Motor Show 2021 odbędzie się zgodnie z planem! Sprzedaż biletów odbywa się on-line.

Do tegorocznej edycji Retro Motor Show zostały już tylko 3 dni! W zeszłym roku pandemia zmusiła nas do odwołania imprezy, ale tym razem się nie damy! W związku z pojawiającymi się pytaniami, uspokajamy - targi odbędą się zgodnie z planem! :)

Szpital tymczasowy nic nie zmienia

Choć w tym tygodniu swoją działalność wznowił tymczasowy szpital na MTP, dla organizacji targów w zasadzie niczego on nie zmienia. Różnica jest jedynie taka, że zabrał on nam jeden pawilon, w którym nie będziemy mogli ustawić ciągle zgłaszających się do nas klasyków. Mamy do dyspozycji też nieco mniej miejsc parkingowych. Ale sama organizacja Retro Motor Show nie jest w żaden sposób zagrożona.

Szpital tymczasowy istnieje już od ponad roku. Teren został wygrodzony, zatem żaden ze zwiedzających z pewnością nie pomyli pawilonów. Choć straciliśmy nieco powierzchni, to nie straciliśmy zapału i działamy pełną parą! Retro Motor Show 2021 będzie niepowtarzalne!

Bilety tylko on-line

Pamiętajcie, że, aby ograniczyć ryzyko kolejek i dużych skupisk ludzi w jednym miejscu, działa internetowa sprzedaż biletów. Serdecznie rekomendujemy zaopatrzenie się w wejściówki już teraz, by ze spokojem wejść na pawilony. Zarówno osoby zaszczepione jak i niezaszczepione mogą brać udział w targach. Wprowadzimy jedynie podział na bramkach - osobna kolejka dla jednych i osobna dla drugich. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco monitorować liczbę osób przebywających na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

>>>BILETY DOSTĘPNE SĄ TUTAJ<<<

 

Nie zapomnij o maseczce!

Choć czasy dla branży eventowej są trudne, to staramy się robić wszystko co w naszej mocy, by móc dla Was zorganizować te targi. Ale potrzebujemy też pomocy z Waszej strony. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o poruszanie się na terenie MTP w maseczkach - zgodnie z rozporządzeniem. Tylko w ten sposób możemy utrzymać zgodę na organizację imprez. Liczymy na zrozumienie i współpracę. :)

Do zobaczenia na MTP już od piątku!