Zmiana terminu targów Retro Motor Show 2024

Podziel się

Retro Motor Show odbędzie się 20-22 września 2024 roku. Bilety zachowują ważność, a osoby, które chciałyby je zwrócić - prosimy o kontakt z ToBilet.

W związku ze zmianami w kalendarzu wydarzeń organizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich informujemy, że tegoroczna edycja Retro Motor Show odbędzie się w dniach 20-22 września 2024.

 

Retro motor Show w Poznaniu

 

Wrześniowy termin otwiera przed nami nowe możliwości. Wierzymy, że sprzyjająca aura pozwoli wykorzystać przestrzeń na terenie zewnętrznym, co z pewnością uatrakcyjni wydarzenie. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja Retro Motor Show jak zawsze dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń wszystkim miłośnikom klasycznej motoryzacji.

Bilety można zachować lub zwrócić

Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Osoby, które ze względu na nowy termin targów chciałyby zwrócić zakupione bilety, proszone są o kontakt z bileterią ToBilet.pl w terminie do 20 kwietnia 2024 roku i poinformowanie o chęci zwrotu. 

Auto Nostalgia już w kwietniu! 

Tymczasem wszystkich fanów retro-motoryzacji już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w targach Auto Nostalgia, które odbędą się w dniach od 20 do 21 kwietnia 2024 w EXPO XXI w Warszawie.

Bilety FOTORELACJE