Informacje prasowe

Podziel się

Materiały informacyjne z Retro Motor Show

Tylu eksponatów i zwiedzających na Retro Motor Show jeszcze nie było! 927 zabytkowych pojazdów i 25 453 odwiedzających. Do tego aż 10 nagród dla wystawców. Podsumowanie Retro Motor Show 2023.

POBIERZ PACZKĘ ZDJĘĆ POBIERZ NOTKĘ PRASOWĄ

Piątek na Retro Motor Show to typowo handlowy dzień. Sprzedawcy od samego rana prezentowali swoje oferty pasjonatom zainteresowanym kupnem własnego klasyka. Uczniowie szkół za to mogli posłuchać ciekawych prelekcji w ramach Akademii Renowacji.

POBIERZ PACZKĘ ZDJĘĆ POBIERZ NOTKĘ PRASOWĄ

Niemal 1000 pojazdów, 31.000m² powierzchni wystawienniczej, ponad 90 wystawców i 4 pawilony wypełnione historią motoryzacji. Od 6 do 8 października teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się w największy w Polsce wehikuł czasu.

POBIERZ PACZKĘ ZDJĘĆ POBIERZ NOTKĘ PRASOWĄ

Legendarne Ferrari F40 z kolekcji La Squadra pojawi się na Retro Motor Show 2023 w Poznaniu! Niewiele razy w życiu zdarza się okazja, by zobaczyć to motoryzacyjne dzieło sztuki na własne oczy. Teraz każdy będzie miał na to szansę od 6 do 8 października w Poznaniu.

POBIERZ PACZKĘ ZDJĘĆ POBIERZ NOTKĘ PRASOWĄ

22.09.2023 100 lat Automobilklubu Wielkopolski, 50 lat Komisji Pojazdów zabytkowych, 45 lat firmy Novol, 10 lat serii Novol for classic cars oraz 10 lat Giełdy Klasyków - będzie komu składać życzenia na tegorocznym Retro Motor Show!

Pobierz paczkę zdjęć Pobierz notkę prasową

22.08.2023 Czy trzeba się znać na samochodach, aby znaleźć coś dla siebie na Retro Motor Show? Na czym polega fenomen tej imprezy? Dlaczego to do Poznania co roku tak licznie przyjeżdżają fani zabytkowej motoryzacji? Zapowiedź zbliżającej się edycji kultowej już imprezy - Retro Motor Show na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Pobierz paczkę zdjęć Pobierz notkę prasową
Katalog Wystawców Co, gdzie, kiedy? Co zobaczysz w edycji 2023

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Aleksandra Sobczyńska